Bemutatkozás

A gyermek Isten ajándéka. Ember, kinek Istentől rendelt jogai vannak. Tudják, hogy Ők Isten egyszeri és megismételhetetlen teremtményei.

„Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket, és ne tiltsátok el tőlem őket, mert ilyeneké az Isten országa” (Mk 10,14).

Óvodánk Makó belvárosában helyezkedik el, a Maros-part közelében. Évtizedek óta gyermekintézményként üzemel. 2001-ben vette át a Makó-Belvárosi Református Egyházközség Makó Város Önkormányzatától. Önálló egyházi intézményként működik, nincs tagóvodája.

A város egyik református óvodája, nem körzeti óvodaként működik. Ebből adódóan a város egész területéről fogadjuk a 3-7 éves korú gyermekeket. 5 csoport kialakítására van lehetőség,amelyek lehetnek osztott és osztatlan csoportszerkezetűek.

Az épület megfelelő komforttal rendelkezik, vonzó, tiszta, esztétikus külső és belső környezetben fogadhatjuk a gyermekeket.